Ģimenes diena: Zinātne visai ģimenei!

Publicēts:

Kad darba nedēļa ir beigusi savu straujo skrējienu, tad ir klāt brīvdienas, kuras ļauj samazināt ikdienas tempu, uz brīdi atlikt darba noslodzi un rast laiku kopā būšanai.

Mēs piedāvājam ikvienai ģimenei, draugu kopai, interesentu grupai atrast laiku un iespēju vienu sestdienu katrā kalendārajā mēnesī atbraukt ciemos pie mums uz Daibi, Dabas un tehnoloģiju parku “URDA”.  Šeit mēs piedāvājam visiem kopā darboties, izzināt un uzzināt vairāk par dabas norises procesiem, par mūsu mijiedarbību ar vidi mums apkārt. Iegūstot jaunas zināšanas un pieredzi, kopā mainīt savus ikdienas paradumus, lai veidotu zaļāku un veselīgāku Latviju.

Līdz šim kopā esam stādījuši kokus, gatavojuši veselīgu ēdienu no vietējiem produktiem, iepazinuši dabas daudzveidību mūsu dabas izziņas takā,  vērojuši darbības procesus poligonā Daibe un ar interesi darbojušies eksperimentu klasē dziļāk izpētot mūsu zemes mazos iemītniekus.

10. novembrī no pulksten 11.00 līdz 13.00 DTP URDA notiks ģimeņu diena “Zinātne visai ģimenei”, kura tiek organizēta sadarbībā ar  UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju, atzīmējot Pasaules zinātnes dienu mieram un attīstībai. Šogad šīs dienas tēma ir "Zinātne kā cilvēktiesības". 

Ģimenes un citi interesenti  tiks aicināti darboties, vērot un uzzināt, kur ikdienā sastopamies ar zinātni. Vai savā mājā, darbā, skolā, pagalmā, mežā vai uz ielas tā arī ir līdzās? Kopīgi gan lieli, gan mazi dosies izzināt zinātni arī dabas takās.

Laboratorijā eksperimentēsim ar materiāliem un vielām, kas sastopamas vannas istabā, virtuvē, vai kuras var iegādāties jebkurā saimniecības preču veikalā.

Aicinām kopā domāt, meklēt, atklāt! 

Lai varam sarūpēt siltas tējas krūzi katram ciemiņam, ar ko sasildīties pēc zinātnes atklāšanas dabas takās, lūdzu, piesakiet savu dalību!

Pieteikties dalībai pasākumā: http://urda.lv/lv/pasakumi

 

Pasākuma norises adrese: Dabas un tehnoloģiju parks "URDA", "Stūri", Stalbes pagasts, Pārgaujas novads - blakus Reģionālajam atkritumu apsaimniekošanas cenram "Daibe".

 

Ieeja ir bez maksas.

 

Informējam, ka pasākumā laikā tiks fotografēts un filmēts, iegūtie video un fotogrāfijas varētu tikt izmantotas SIA "ZAAO" publicitātes vajadzībām. Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.