ĢIMENES DIENA URDĀ: "ŪDENS"

Publicēts:

Aicinām uz izglītojošu ģimenes dienu par tēmu “Ūdens”. Pavasara ģimenes dienā, kas notiks 9. martā, dalībnieku uzmanība tiks pievērsta ūdenim, ūdens tīrībai, šī tik nepieciešamā dabas resursa taupīšanas iemesliem un paradumiem. Pasākuma gaitā interesenti gida pavadībā varēs doties pārgājienā pa dabas takām, pētot, kur dabas takās iespējams ieraudzīt ūdeni un tā ietekmi uz vidi. Laboratorijā būs iespēja izpētīt tuvumā esošajā ūdens krātuvē mītošos ūdens dzīvnieciņus un ar mikroskopa palīdzību atpazīt tos. Tiks iepazītas ūdens īpašības un vērots, kā notiek ūdens attīrīšana, lai tas būtu piemērots ikdienas lietošanai. Kopīgi veidosim mazus peldošus objektus (plostus), minēsim mīklas un dziesmas par ūdens tēmu, apskatīsim izstādi par ūdens burvību Gaujas Nacionālajā parkā, kā arī zīmēsim savu ideālo ūdens pasauli. 

Darbošanās DTP “URDA” notiks no plkst. 10.30 - 15.00. Lūgums ierasties gan iekštelpās, gan dabā paredzētām aktivitātēm piemērotā apģērbā un līdzi ņemt maizītes pusdienām. 
Gaidām vecākus ar bērniem – adrese: “Stūri”, Stalbes pagasts, Pārgaujas novads - blakus Reģionālajam atkritumu apsaimniekošanas centram “Daibe”.

Pieteikšanās ģimenes dienai šeit.

Vienlaicīgi Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA” norisināsies mūžizglītības kursa ,,Līdzsvarota dzīve: vide, cilvēks, sabiedrība” ceturtā nodarbība “Vide”. Plašāka informācija pieejama www.urda.lv.